1 / 14

GALA ENVICON 2017. Pierwszy dzień obrad kongresu Envicon Environment 2017 zwieńczyła jak co roku uroczysta gala. W Teatrze Wielkim w Poznaniu wręczono nagrody za osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska.

Galę poprowadził Tomasz Kamel. Wydarzenie uświetnił występ zespołu Varius Manx.

W czasie uroczystości nagrodzono między innymi tegorocznych zwycięzców konkursu “Ekoodpowiedzialni w biznesie” organizowanego przez firmę Abrys we współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska.

Poznaliśmy zwycięzców konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Zobacz, kto zdobył nagrodę!

Poznaliśmy także Dyrektora Roku 2016 Zakładów Oczyszczania Miast. Został nim Krzysztof Kuźmiński z PGKiM w Inowrocławiu.

Dyrektor roku 2016 z Inowrocławia! Przyznano prestiżową nagrodę

Wieczorem w Poznaniu przyznano również Puchary Recyklingu. To przedsięwzięcie, które nagradza podmioty realizujące najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Envicon Environment 2017: wręczono Puchary Recyklingu

Mianem Promotora Czystej Energii podczas gali kongresu Envicon Environment 2017 uhonorowano Tobiasza Adamczewskiego z WWF Polska. Wyróżnienie w konkursie zdobył także Związek Gmin Dorzecza Wisłoki.

W tegorocznej, rozszerzonej edycji konkursu Promotor Czystej Energii nagrodę przyznano w trzech kategoriach: osobowość, inwestycja oraz kampania informacyjno-promocyjna.

Tobiasz Adamczewski z WWF wybrany Promotorem Czystej Energii

Nagrodę Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki w tym roku przyznano Krakowskiemu Alarmowi Smogowemu. To organizacja, która powstała w odpowiedzi na dramatyczną jakość powietrza w stolicy Małopolski.

Wyróżnienie przyznano także w kategorii „dziennikarz”. Otrzymał je Tomasz Ulanowski z Gazety Wyborczej.

Krakowski Alarm Smogowy z Nagrodą Pracy Organicznej!

Czytaj więcej

Skomentuj