Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oferuje darmowy transport na wybory

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oferuje darmowy transport na wybory
pap/jw
11.10.2023, o godz. 9:32
czas czytania: około 1 minuty
0

W najbliższą niedzielę - 15 października odbędą się wybory parlamentarne. By ułatwić mieszkańcom Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii dojazd do komisji wyborczych, tego dnia będzie można bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami Transportu GZM.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

W niedzielę Polacy będą decydować, kto będzie reprezentował ich w Sejmie i Senacie RP. Z myślą o mieszkańcach Transport GZM tego dnia uruchomi bezpłatny transport zbiorowy.

Ułatwiony dostęp do urn wyborczych

– Zdecydowaliśmy o bezpłatnym transporcie wszystkich mieszkańców Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w tym dniu. Część z nas ma komisję wyborczą pod nosem, ale dla niektórych ta komisja jest bardzo oddalona. Często głosujemy w miejscu zameldowania, a mieszkamy w innym miejscu – powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sosnowcu przewodniczący zarządu GZM, Kazimierz Karolczak.

Bez zaświadczeń

By skorzystać z darmowej podróży 15 października nie będą potrzebne żadne zaświadczenia. Bezpłatna komunikacja obejmie wszystkie pojazdy jeżdżące pod szyldem Transport GZM na terenie 56 gmin woj. śląskiego.

GZM przypomniało również, że w dniu wyborów parlamentarnych lokale wyborcze będą czynne między godziną 7.00 a 21.00.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024