Poznań: Darmowa komunikacja miejska dla uczestników targów
Uczestnicy targów i kongresów organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich (MTP) będą mogli za darmo korzystać z komunikacji miejskiej w stolicy Wielkopolski – poinformowała spółka. Akcja obejmie wybrane imprezy targowe od września do czerwca przyszłego roku. Wśród nich m.in. Poleco i Gardenia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20555283622606231807)



