Aukcje OZE to obecnie jeden z najgorętszych (i jednocześnie rodzących najwięcej pytań) tematów w branży energetycznej. Jak przygotować się do licytacji, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją?

Jedynym sposobem złożenia oferty w aukcji OZE jest dokonanie tego za pośrednictwem Internetowej Platformy Aukcyjnej. Jak skuteczne złożyć ofertę, a w konsekwencji wziąć udział w aukcji przeprowadzanej przez prezesa URE? Na co zwrócić uwagę? Jak uniknąć błędów?

Na te i wiele innych nurtujących pytań odpowiedzą prelegenci szkolenia „Budowa biogazowni rolniczej w systemie aukcyjnym 2017”, które odbędzie się 16 lutego i 16 marca w Poznaniu. Uczestnicy mogą również wziąć udział w wyjeździe studyjnym do biogazowni w Sieńsku (gm. Gubin, woj. lubuskie).

Warsztaty stanowią kompendium wiedzy i najlepszych praktyk stosowanych w realizacji inwestycji w biogazownie rolnicze w 2017 r. Prelegentami są czołowi eksperci z branży biogazowej, liderzy w realizacji tego typu inwestycji dla klientów krajowych i zagranicznych.

Spotkanie ma na celu przedstawienie kompleksowego ujęcia wszystkich zagadnień technologicznych, prawnych i finansowych dot. budowy biogazowni rolniczej w nowych, atrakcyjnych uwarunkowaniach rynkowych.

Czytaj więcej

Skomentuj