Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Konferencja PIE „Niebieski Ład = zrównoważone gospodarowanie zasobami wody”

Konferencja PIE „Niebieski Ład = zrównoważone gospodarowanie zasobami wody”
09.05.2024, o godz. 13:00
czas czytania: około 2 minut
0

Zagadnienia, które będą poruszane w trakcie konferencji mają na celu nakreślenie problematyki związanej z niebieską sprawiedliwą transformacją, w tym zagadnień planistycznych, technicznych i środowiskowych przyczyniających się do skutecznej ochrony zasobów wody i lepszego wykorzystania tego zasobu.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b Biuro Rozwoju Gdańska – rekrutacja [26.04.24-25.05.24]

Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13). Współorganizatorem konferencji jest Główny Instytut Górnictwa Państwowy Instytut Badawczy w Katowicach.

Patronatem honorowym nad wydarzeniem objęli: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego, Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Prezydent Miasta Katowice oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zagadnienia, które będą poruszane w trakcie konferencji mają na celu nakreślenie problematyki związanej z niebieską sprawiedliwą transformacją, w tym zagadnień planistycznych, technicznych i środowiskowych przyczyniających się do skutecznej ochrony zasobów wody i lepszego wykorzystania tego zasobu.

Tematyka oraz sposób realizacji konferencji pozwoli na przekazanie odpowiedniej wiedzy i praktyki przedstawicielom wszystkich instytucji zainteresowanych procesem Blue Deal, planowania strategicznego w zakresie ochrony i zrównoważonego gospodarowania zasobami wody. Dodatkowo transmisja online pozwoli na dotarcie do szerszego grona interesariuszy, w tym również lokalnych społeczności, których problematyka związana z gospodarką wodną najbardziej dotyczy.

Konferencja skierowana jest głównie do:

  • Samorządów,
  • Przedstawicieli administracji rządowej odpowiedzialnej za planowanie i realizację celów systemowej ochrony zasobów wodnych w Polsce,
  • Przedsiębiorców w tym z sektora komunalnego,
  • Jednostek naukowych działających na rzecz wartościowania i ochrony zasobów wodnych,
  • Organizacji pozarządowych oraz mediów.

REJESTRACJA UCZESTNICTWA:

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY, po przesłaniu karty zgłoszenia na adres: [email protected] (udział stacjonarny) lub wypełnieniu formularza on-line (udział zdalny).

Szczegółowe informacje i program dostępny jest na stronie:

www.pie.pl/konferencje/niebieski-lad-zrownowazone-gospodarowanie-zasobami-wody/

Kontakt:

Karolina Jantczak, Koordynator ds. administracji

Tel. 789 370 303, 501 052 979; e-mail: [email protected]

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

baner poziomy technologie wod-kan webinarium 23 maja [06.05-23.05.24]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

baner poziomy MAGAZYNOWANIE ODPADÓW webinarium 27 maja [06.05-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2024