Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

Kubota Demo Tour 2024: pokaz wyjątkowych możliwości japońskich ciągników i kosiarek

Kubota Demo Tour 2024: pokaz wyjątkowych możliwości japońskich ciągników i kosiarek
21.05.2024, o godz. 11:35
czas czytania: około 4 minut
0

Wielozadaniowe i niezawodne ciągnik komunalne z nowoczesnymi implementami do pracy w ogrodach i przestrzeni miejskiej, a także sprawdzone oraz najnowsze kosiarki pokaże w czasie tegorocznego Demo Tour japońska marka Kubota. Od 4 do 14 czerwca pomarańczowe maszyny pojawią się na Mazurach, Podhalu, w Beskidzie Śląskim i w Karkonoszach, by każdy mógł wypróbować je na żywo i sprawdził promocyjne programy ich finansowania.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

– Kubota od lat wspiera rozwój rodzimych biznesów – zarówno tych z branży komunalnej, jak i ogrodniczej. Wsłuchujemy się w potrzeby użytkowników, świetnie rozumiemy ich wymagania oraz aktualną sytuację na stale zmieniającym się rynku. Dlatego cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli spotkać się z nimi na żywo na Demo Tour 2024, żeby zaprezentować szerokie możliwości naszych ciągników i kosiarek – mówi Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Kubota Demo Tour 2024 to kolejna odsłona cyklu wyjątkowych spotkań z marką Kubota i jej znanymi z bezawaryjności maszynami. W tym roku w ramach touru pomarańczowe maszyny zawitają do czterech lokalizacji w różnych regionach w Polsce.

Pierwsze spotkanie w ramach Kubota Demo Tour 2024 odbędzie się 4 czerwca na Mazurach
w miejscowości Nowe Guty. Następnie 7 czerwca Kubota pojawi się w Dusznikach-Zdroju,
zaś 11 czerwca w Białce Tatrzańskiej na Podhalu. Ostatnie spotkanie zaplanowano na 14 czerwca w Szczyrku w Beskidzie Śląskim.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj: https://www.traktorykubota.pl/kubota-demo-tour-2024/

W czasie wydarzeń organizowanych przez markę Kubota oraz jej dealerów odbywać się będą pokazy maszyn i testy indywidualne pod okiem specjalistów, pojawi się też poczęstunek.

Pokaz wyjątkowych możliwości maszyn Kubota

Każde spotkanie Kubota Demo Tour 2024 to przede wszystkim okazja, by zobaczyć niezawodne maszyny Kubota w akcji. W każdej lokalizacji przewidziano szereg wyjątkowych pokazów, w czasie których ciągniki Kubota udowodnią swoją wszechstronność i bezawaryjność, prezentując moc, szerokie możliwości pracy z implementami, a także zwrotność oraz łatwość prowadzenia nawet w trudnych warunkach terenowych.

Podobnie kosiarki z szerokiej gamy Kubota pokażą swoją funkcjonalność i wydajność. W czasie pokazów zaprezentują możliwości koszenia zarówno na płaskim, jak i w pochyłym terenie – tak jak w Szczyrku, gdzie pokazy odbędą się na stoku narciarskim.

Oprócz tego w każdej lokalizacji goście Demo Touru 2024 będą mogli wziąć udział w indywidualnych testach wybranych modeli pod okiem ekspertów.

Jakie maszyny zaprezentuje Kubota?

Po pierwsze, w czasie Demo Tour 2024 warto będzie zwrócić uwagę na wydajne kosiarki Kubota FC3 i FC4. Te maszyny idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach. Wyposażone w zaawansowane systemy tnące, zapewniają precyzyjne i efektywne koszenie, nawet w trudnych warunkach terenowych. Innymi kosiarkami, które pojawią się na tegorocznym tourze będą Kubota GR2120 oraz Kubota F251. To maszyny charakteryzuje się doskonałą zwrotnością i wydajnością, co czyni je idealnym wyborem do pielęgnacji terenów zielonych. Kubota Z2-481 także będzie obecna. To zmodernizowana kosiarka o zerowym promieniu skrętu, idealna do precyzyjnego koszenia wokół przeszkód i na małych powierzchniach.

Wśród mini ciągników zaprezentowany zostanie Kubota B2-261 HC z ładowaczem. Ten wielozadaniowy ciągnik dzięki kompaktowym rozmiarom i dużej mocy jest idealny do różnorodnych prac komunalnych. Ponadto na Demo Tour 2024 będzie można zobaczyć i przetestować ciągniki Kubota LX-401 HC z ładowaczem i agregatem koszącym oraz ciągniki Kubota EK1-261 oraz Kubota M4073. Ta maszyny wyposażone w najnowsze technologie Kubota, zapewniające niezrównaną wydajność i niezawodność.

To nie koniec. Wśród maszyn obecnych na tourze będzie także Kubota RTV X1110. To wszechstronny pojazd terenowy, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, oferując wysoką niezawodność i komfort użytkowania. Będzie więc idealnym pomocnikiem w codziennej pracy.

Kubota G
Kubota G261
Kubota GR
Kubota GZD

Zapytaj ekspertów

Kubota Demo Tour 2024 będzie także okazją, aby bezpośrednio porozmawiać z ekspertami Kubota i zapytać o szczegóły techniczne ciągników i kosiarek, a także o specyfikę ich konserwacji oraz opieki pogwarancyjnej. To jednak nie wszystko.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców zadbaliśmy także o to, aby na Demo Tourze pojawili się także eksperci naszego partnera Santander Leasing, którzy będą mogli dopasować dla klienta najatrakcyjniejsze programy finansowania – mówi Jakub Zborowski, szef marketingu Kubota.

Promocyjne programy finansowanie KUBOTA Finance i wydłużona gwarancja

W ramach Kubota Demo Tour 2024 uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o wyjątkowych programach finansowania fabrycznego KUBOTA Finance. Będą mogli także z nich skorzystać.

– Podczas Kubota Demo Tour 2024 oferujemy wyjątkowe warunki finansowania, w tym promocyjne oprocentowanie już od 0%, oraz przedłużoną gwarancję na kosiarki serii GR, G i GZD do 5 lat. To doskonała okazja, aby zainwestować w sprzęt najwyższej jakości, który będzie niezawodnie służył przez wiele lat. Zapraszam do udziału w naszym Demo Tour i skorzystania z tych wyjątkowych ofert – zwraca uwagę Michał Poźniak.

Aktualnie Kubota oferuje aż sześć promocyjnych programów finansowania na ciągniki rolnicze, komunalne, miniciągniki i profesjonalne kosiarki. W tym także programy z oprocentowaniem 0%. Dzięki elastycznym warunkom, które obejmują różne formy pożyczek i leasingu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, nowoczesne maszyny Kubota są na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się więcej o wydłużonej gwarancji aż do pięciu lat gwarancji w ramach KUBOTA Care, która daje pewność maksymalnej wydajności i ochronę wartości maszyny przez dłuższy czas.


Artykuł przygotowany we współpracy z marka Kubota

Tagi:

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

AD3b prenumerata [od 11.07.23]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 wyzwania kontraktowe webinarium K. Babieracka [20.06-22.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Technika komunalna i rynek
css.php
Copyright © 2024