Reklama

ekotechnika ad1 [15.09-20.10.23]

Manager Roku i Inwestycja Roku 2017 - termin przedłużony!

Manager Roku i Inwestycja Roku 2017 - termin przedłużony!
ko
13.03.2018, o godz. 6:09
czas czytania: około 2 minut
0

Jeszcze przez tydzień będzie można zgłaszać propozycje nominacji do konkursu wodociągowo-kanalizacyjnego Manager Roku 2017 i Inwestycja Roku 2017. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych zarządców i innowacyjnych technologii w branży wod-kan.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

#wybieramsrodowisko AD1A [16.08-15.10.23]

Z uwagi na nawał prac w przedsiębiorstwach wod-kan nad wnioskami taryfowymi w ostatnich dniach, organizator konkursów, miesięcznik “Wodociągi-Kanalizacja” zdecydował o wydłużeniu terminu zgłoszeń. Chodzi o danie szansy na zgłoszenie tym, którzy nie zdążyli tego zrobić do 10 marca. Propozycje do tytułów (w trzech kategoriach każdy) można przysyłać do poniedziałku, 19 marca.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczne konkursy „Manager Roku 2017 Wod-Kan” i „Inwestycja Roku 2017 Wod-Kan” organizowane są przez miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” we współpracy z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie” oraz wsparciu stowarzyszeń branżowych. Zarówno IGWP, jak i firma Abrys, będąca wydawcą „Wodociągów-Kanalizacji”, chcą w ten sposób docenić i promować osobowości oraz rozwiązania, które mogą być wzorcowymi dla branży.

Zgłoszenia do 19 marca

Swoje nominacje do obu konkursów, poza organizatorami, mogą zgłaszać regionalne stowarzyszenia i fundacje reprezentujące środowisko wod-kan. Kolejny rok z rzędu przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne od przedsiębiorstw komunalnych, wodociągowo-kanalizacyjnych lub spółek wodno-ściekowych.

Na kandydatury, przesyłane wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie wodociagi-kanalizacja.abrys.pl, organizatorzy czekają do 19 marca 2018 r.

Wzorcowe inwestycje i najlepsi zarządcy

Aby zasłużyć na miano „Inwestycji Roku 2017 Wod-Kan”, należy nadesłać zgłoszenie inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnej, która zakończyła się najpóźniej w 2017 r., a jej innowacyjność i rozwiązania technologiczne wyróżniają ją na tle innych.

O tytuł „Managera Roku 2017 Wod-Kan” starać się mogą osoby zgłoszone do konkursu, które sprawują funkcje managerskie, szczególnie zasłużeni dla sektora gospodarki wodno-ściekowej i wyróżniający się w swojej pracy.

Dodatkowo przyznane zostanie specjalne wyróżnienie, tytuł „Summa cum laude”. Kapituła konkursu nagrodzi w ten sposób osobę o wybitnych osiągnięciach na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Wstępnej oceny zgłoszeń dokona kapituła konkursowa, która zbierze się 26 marca 2018 r. w Bydgoszczy. Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie on-line (za pośrednictwem strony wodociagi-kanalizacja.abrys.pl), w którym będą mogli uczestniczyć wyłącznie członkowie zwyczajni IGWP i członkowie stowarzyszeń regionalnych.

Wręczenie nagród podczas Gali ENVICON Water

Przyznanie tytułu i statuetek laureatom obu konkursów, a także tytułu „Summa cum laude” wraz ze statuetką i dyplomem nastąpi 5 czerwca 2018 r. podczas gali Envicon Water. Kongres towarzyszyć będzie tegorocznym targom maszyn i urządzeń “Wod-Kan” 2018 w Bydgoszczy.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie miesięcznika “Wodociągi-Kanalizacja”.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

poleco 2023 ad1d [12.09-18.10.23]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2023