Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

Merytorycznie, a nie politycznie! #wybieramsrodowisko

Merytorycznie, a nie politycznie! #wybieramsrodowisko
25.08.2023, o godz. 12:25
czas czytania: około 2 minut
0

W ramach projektu pt.: #wybieramśrodowisko, o refleksje dotyczące kondycji branży wodociągowo – kanalizacyjnej, a także o wskazanie problemów, którymi powinni zająć się posłowie i senatorowie nadchodzącej kadencji Sejmu i Senatu RP, zapytaliśmy Janusza Dawidziaka, Prezesa Zarządu Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

– Prawo musi być przestrzegane, bo w tej chwili tak nie jest – zauważa Janusz Dawidziak, Prezes Zarządu Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o . – Wiemy jak działa regulator. Instytucje z nami współpracujące muszą działać merytorycznie, a nie politycznie. I niestety dotychczasowe działania doprowadziły do tego, że wiele firm wodociągowych, jeśli nie wszystkie ograniczyły swoje plany inwestycyjne. I jeśli się to nie zmieni, to niedługo zacznie dochodzić do takich sytuacji, że nie będzie komu usuwać awarii i dopiero jak zaczną się problemy z dostawą wody, to będzie wielki krzyk i politycy pochylą się nad tym, że trzeba coś zrobić. No nie, tak być nie może! Oczekiwania branży są takie, by już na tym etapie pilnie się tym zająć!

#wybieramsrodowisko

Rozmowa z Januszem Dawidziakiem, Prezesem Zarządu Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

 

#wybieramsrodowisko – bądź na bieżąco!

Redakcja „Przeglądu Komunalnego” i portalukomunalnego.pl wspólnie z organizacjami samorządowymi i branżowymi rozpoczęła projekt #wybieramśrodowisko.

W ramach tego projektu, przez najbliższe tygodnie, będziemy prezentowali zagadnienia, które powinny zostać zauważone przez kandydatów do parlamentu. Zapraszamy do zapoznawania się z kolejnymi naszymi wideo publikacjami.

Więcej o projekcie #wybieramsrodowisko:


 

#wybieramsrodowisko

Zobacz również rozmowę z Piotrem Szewczykiem prezesem Rady RIPOK

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Wybieram środowisko #wybieramsrodowisko
css.php
Copyright © 2024