Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

MGMiŻŚ na webinarium o koronawirusie w wodociągach w czwartek 16 kwietnia

MGMiŻŚ na webinarium o koronawirusie w wodociągach w czwartek 16 kwietnia
jwo
15.04.2020, o godz. 9:25
czas czytania: około 1 minuty
0

Dyrektor Małgorzata Bogucka-Szymalska z Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej weźmie udział w czwartkowym webinarium Abrys dotyczącym sytuacji przedsiębiorstw wod-kan w dobie panującej pandemii koronawirusa.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Małgorzata Bogucka-Szymalska zabierze głos na początku spotkania i opowie o pracach Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej na rzecz przedsiębiorstw wod-kan.

Webinarium poruszy także kwestię ostatnich zmian w prawie dotyczących sektora wodociągowo-kanalizacyjnego. W kolejnym bloku praktycy branży, m.in. Paweł Chudziński z Aquanet i Janusz Dawidziak z Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji zaprezentują doświadczenia i rozwiązania ze swoich przedsiębiorstw.

Ważna dla zakładów wodociągowych w dobie pandemii koronawirusa jest także komunikacja z klientami. Będzie ona głównym tematem kolejnego bloku webinarium. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak prowadzić komunikację kryzysową w spółkach wod-kan, przejść na pracę zdalną i przekazywać wiedzę na odległość.

Zapisz się na webinarium!

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2024