22 lutego podczas targów Gardenia 2018 w Poznaniu odbędzie się Forum Miejska Sztuka Ogrodowa. Na uczestników czeka kilka godzin interesującej dyskusji o roli przyrody w mieście. Jest już dostępny szczegółowy program wydarzenia.

Forum Miejska Sztuka Ogrodowa odbędzie się w pawilonie nr 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwa od godziny 10 do 16.

W pierwszym panelu dyskusyjnym  przybliżone zostaną najnowsze trendy w kształtowaniu zieleni w mieście. W drugiej sesji zaplanowano interesującą dyskusję między chirurgami drzew a arborystami.  W trzeciej zaś odsłonie pojawi się tematyka związana z fauną w mieście.

Nowością będzie dyskusja, w której udział będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani uczestnicy wydarzenia. To doskonała okazja do zadania profesjonalistom intersujących i nurtujących pytań.

Podczas Forum rozwiązana zostanie także tegoroczna edycja konkursu „Inspiracje w przestrzeni”. Zwycięski projekt ogrodu terapeutycznego będzie zrealizowany przy Zespole Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu.

Udział w Forum jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie zielenmiejska.abrys.pl.

Czytaj więcej

Skomentuj