Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Niezbędnik wytwarzającego i przetwarzającego odpady w 2022 r. - szkolenie online już 22 marca!

Niezbędnik wytwarzającego i przetwarzającego odpady w 2022 r. - szkolenie online już 22 marca!
Dominik Szymański
09.03.2022, o godz. 10:37
czas czytania: około 1 minuty
0

Każdy przedsiębiorca prywatny, ale także zakład komunalny czy inna jednostka samorządu terytorialnego, które wytwarzają, przechowują lub przetwarzają odpady, posiadają specjalne obowiązki prawne związane z gospodarowaniem odpadami. Szkolenie online z tego zakresu już 22 marca!

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b Biuro Rozwoju Gdańska – rekrutacja [26.04.24-25.05.24]

Jakie to obowiązki? Jak powinno postępować się z odpadami w sposób zgodny z prawem? Czym różnią się odpady komunalne od pozostałych? Jak działa platforma BDO? Jak zmieniło się prawo odpadowe wraz z początkiem 2022 r.? Jak uzyskać zwolnienia z ewidencji odpadów oraz prowadzić ewidencję i sprawozdawczość w uproszczony sposób?

Odpowiedzi na te pytania znaleźć będzie można podczas najnowszego szkolenia Abrysu “Odpady 2022 – niezbędnik wytwarzającego i przetwarzającego”, które w bezpiecznej i wygodnej formule online, połączonej z zadawaniem na żywo pytań prowadzącej Izabeli Wołosiak z firmy doradczej GreenConcept, odbędzie się już 22 marca 2022 r. na platformie ZOOM.

Uwaga – zachęcamy do udziału w szkoleni także przedstawicieli recyklerów, kompostowni, hut szkła, zbierających i przetwarzających złom, itd. – to właśnie Państwo mają dodatkowe obowiązki od 2022 r. wynikające z nowych zasad utraty statusu odpadu. W programie także nowe obowiązki w zakresie wytwarzania produktu z odpadu.

Najnowsze szkolenie adresujemy do wszystkich wytwarzających oraz przetwarzających odpady. Po warsztatach uczestnicy otrzymają:

  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,
  • zaświadczenia udziału w warsztatach,
  • zapis wideo szkolenia.

Koszt udziału to 299 zł netto, a rejestracji dokonać można TUTAJ.

Dodatkowe informacje o szkoleniu znaleźć można TUTAJ.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

baner poziomy MAGAZYNOWANIE ODPADÓW webinarium 27 maja [06.05-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024