Zakończyła się trwająca od 27 lutego do 1 marca br. konferencja poświęcona podsumowaniu nowego systemu gospodarki odpadami po sześciu miesiącach funkcjonowania. VI już edycja krakowskiej debaty na stałe wpisała się w kalendarz spotkań całej branży, a przede wszystkim przedsiębiorców skupionych wokół firm o kapitale samorządowym.

Konferencja została zorganizowana przez Krajową Izbę Gospodarki Odpadami, firmę LogicSynergy i gospodarza honorowego, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie. Tegoroczne spotkanie nosiło tytuł ?Nowy system gospodarki odpadami po sześciu miesiącach funkcjonowania. Czy wykorzystaliśmy szansę??.

Jak co roku, w uroczystym powitaniu gości uczestniczyli Tomasz Głuski (prezes LogicSynergy), Tomasz Uciński (prezes KIGO) oraz Henryk Kultys (prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Krakowie). Obecny był także gość honorowy spotkania ? Tadeusz Trzmiel (pierwszy zastępca prezydenta Krakowa ds. inwestycji miejskich). Odczytano też listy do uczestników spotkania, wystosowane przez Stanisława Gawłowskiego (sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, który sprawował honorowy patronat nad konferencją) oraz Andrzeja Nowakowskiego (prezydenta Płocka).

Szóstą edycję konferencji, podobnie jak poprzednie, zdominowała dyskusja dotycząca nowego systemu gospodarki odpadami w naszym kraju. Po raz pierwszy jednak skupiła się ona na systemie już funkcjonującym. Jak pokazały wystąpienia poszczególnych...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?