Reklama

ekotechnika ad1 [15.09-20.10.23]

Rejs z branżą wod-kan - debata podczas XXV Spartakiady [WIDEO]

Rejs z branżą wod-kan - debata podczas XXV Spartakiady [WIDEO]
Anna Lembicz
08.09.2015, o godz. 8:43
czas czytania: około 1 minuty
0

Pod koniec sierpnia miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” wraz z poznańską firmą wodociągową Aquanet zorganizowały debatę, która odbyła się na statku wycieczkowym płynącym Wartą.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Rejs odbył się 28 sierpnia i towarzyszył rozpoczęciu XXV edycji Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego, podczas którego do Poznania tłumnie zjechali przedstawiciele przedsiębiorstw wod-kan z całej Polski.

Prezesów i członków zarządów wspomnianych firm organizatorzy zaprosili do rozmowy na temat „Zarządzania przedsiębiorstwem wod-kan”. Celem spotkania, które odbyło się „w tak pięknych okolicznościach przyrody”, była zarówno integracja branży wod-kan, jak i próba rozmowy o jej kondycji.

Pełna relacja z tego wydarzenia już w październiku na łamach miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji, nawiązującej do legendarnego “Rejsu” Marka Piwowskiego.

Zobacz także: Debata na statku podczas XXV Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

poleco 2023 ad1d [12.09-18.10.23]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2023