To już ostatni dzwonek na zgłoszenia w konkursach: „Manager Roku 2017 WOD-KAN” i „Inwestycja Roku 2017 WOD-KAN”. Na kandydatury, przesyłane drogą elektroniczną, czekamy do 10 marca!

Jak w latach ubiegłych, Firma Abrys, będąca wydawcą „Wodociągów i Kanalizacji” oraz Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie chce docenić i promować osobowości branży oraz wskazać rozwiązania, które mogą być wzorcowymi. Szukamy „Manager Roku 2017 Wod-Kan” i „Inwestycji Roku 2017 Wod-Kan”.

Kandydata do tytułu „Manager Roku 2017 Wod-Kan” oraz „Inwestycji Roku” może wytypować każde przedsiębiorstwo komunalne, wodociągowo-kanalizacyjne lub spółka wodno-ściekowa. O tytuł „Manager Roku” mogą się starać osoby piastujące stanowiska menadżerskie, zasłużone dla branży wodno-ściekowej, mające ponadprzeciętne osiągnięcia w ubiegłym roku.

Zgłoszona inwestycja musi być zakończona najpóźniej w 2017 r., a jej rozwiązania technologiczne powinny znacząco wyróżniać ją na tle innych.

Na kandydatury, przesyłane wyłącznie drogą elektroniczną czekamy do 10 marca 2018. Formularz zamieszczony jest na stronie www.wodociagi-kanalizacja.abrys.pl.

Wstępnej oceny zgłoszeń dokona kapituła konkursowa, która zbierze się pod koniec marca. Kolejnym etapem będzie głosowanie on-line, w którym będą mogli uczestniczyć wyłącznie członkowie zwyczajni IGWP i członkowie stowarzyszeń regionalnych. Wręczenie nagród Laureatom obu konkursów nastąpi podczas gali kongresu Envicon Water, towarzyszącego Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan 2018 w Bydgoszczy (5-6 czerwca 2018).

W ubiegłym roku najlepszym menadżerem w kategorii miast do 30 tys. mieszkańców został Bogdan Żybura, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strzyżowie. Andrzej Wdowiak, prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku zwyciężył w kategorii miast od 30 do 100 tys. mieszkańców, a wśród miast największych wygrał Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Za najlepszą inwestycję w kategorii małych miast uznano instalację do suszenia osadów ściekowych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. W kategorii miast powyżej 100 tys. za wzorcową uznano renowację kolektora C na odcinku al. Gelsenkirchen do ul. Pieniężnego przeprowadzoną przez PWiK w Olsztynie.

W konkursie przyznawany jest też tytuł „Summa cum laude”, a więc największego uznania. Rok temu otrzymała go Beata Jilek, wieloletnia prezes Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji.

Zapraszamy do udziału w konkursach. Przypominamy, że termin zgłaszania kandydatur mija 10 marca.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj