Wrocław. 750 tys. zł na przydomową retencję w programie „Złap Deszcz”
Wrocław rozpoczął kolejny nabór wniosków w ramach popularnego programu wspierającego budowę systemów zagospodarowania wód opadowych. Miasto zabezpieczyło na ten cel 750 tys. zł, oferując dotacje m.in. na ogrody deszczowe, zielone dachy oraz zbiorniki naziemne i podziemne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16655191312606240901)









