GZM: przywrócenie działania ŚKUP spodziewane w tym tygodniu
- Przywrócenie działania systemu Śląskiej Karty Usług Publicznych, która jest głównym nośnikiem biletów komunikacji miejskiej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, jest spodziewane jeszcze w tym tygodniu – poinformował we wtorek Łukasz Zych z biura prasowego GZM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4016028002606232210)

