Po wyborach zostanie 3 mln kilogramów banerów do utylizacji
Po wyborach pozostanie 3 mln kg banerów, czyli 300 śmieciarek materiałów do utylizacji - przekazał PAP prezes Stowarzyszenia "Polski Recykling" Sławomir Pacek. Jego zdaniem oddanie ich po wyborach do schronisk lub użycie do docieplania budynków to znakomity pomysł na ponowne ich wykorzystanie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15267517032606242329)

![Kraków. Znikają banery i inne nośniki reklam. To efekt wejścia w życie uchwały krajobrazowej [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/07/291507544_5480127525340571_8142659772997610625_n-300x200.jpg.pagespeed.ce.5aq8cPfjtX.jpg)
