Ciepłownia na odpady – inwestycja bezpieczna, potrzebna i z dofinansowaniem
W nowej perspektywie finansowej na budowę instalacji termicznego przetwarzania odpadów przeznaczonone zostaną trzy miliardy złotych – zapowiada NFOŚiGW. Więcej szczegółów na temat poznamy na konferencji „Ciepłownia na odpady – inwestycja bezpieczna i zrównoważona”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1432237222606242329)


