Ścieki z Warszawy płyną nowym kolektorem
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie w niedzielę, 13 grudnia przełączyło przepływ ścieków z tymczasowego układu przesyłowego ułożonego na moście pontonowym do nowego, wydrążonego pod Wisłą rurociągu alternatywnego układu przesyłowego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5676924622606241237)


![Spalarnia osadów w Warszawie znów działa [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2019/12/maxresdefault-5-300x169.jpg)