Gorzów Wlkp. W przyszłym roku bezpłatna komunikacja miejska
Od początku 2026 r. posiadacze gorzowskiej karty mieszkańca będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej bezpłatnie. By mieć taką kartę trzeba mieszkać i płacić podatki w Gorzowie Wlkp. Według prezydenta miasta, bezpłatna komunikacja miejska jest rozwiązaniem dogodnym dla uczniów i to oni są jednym z najważniejszych adresatów tego pomysłu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16718697502606250102)




