Popyt, podaż, potencjał. Jaka jest przyszłość „miejskich górników”?
Czy recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego stanie się jednym z filarów polskiego surowcowego bezpieczeństwa? To jedno z pytań, z jakim zmierzyli się eksperci podczas drugiego panelu dyskusyjnego majowej Konferencji „Recykling ZSEE”, organizowanej przez Abrys. Odpowiedź, jak w wielu przypadkach, brzmi: „to zależy”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12999527572606251121)

![Pakuła (Asekol): Myślmy o recyklingu sprzętu, a nie tylko wygodzie [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/05/20260512-115343-300x200.jpg)


![Jak utrzymać się na rynku ZSEE? Rozmowa z Robertem Wawrzonkiem [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/01/20251203-120928-300x200.jpg)

