Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Łącznie artykułów: 52.

26 mln zł na walkę z niską emisją na Śląsku

26 mln zł na walkę z niską emisją na Śląsku

O podziale między 30 gmin blisko 26 mln zł z budżetu prowadzonego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią (GZM) Programu Ograniczania Niskiej Emisji zdecydowało w środę zgromadzenie GZM. Dotowane będą m.in. termomodernizacje budynków gminnych oraz inwestycje w instalacje OZE.

css.php
Copyright © 2026