W Starachowicach powstanie pierwsza w regionie instalacja odzysku energii
W Starachowicach rozpoczyna się budowa pierwszej w regionie świętokrzyskim Instalacji Odzysku Energii (IOE). Instalacja ma zabezpieczyć całoroczne zapotrzebowanie miasta na energię cieplną, która niemal w całości będzie produkowana z odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14785283632606241904)




