22 mld euro z Polityki Spójności m.in. na efektywność energetyczną
Prawie 22 mld euro z Polityki Spójności przeznaczymy na efektywność energetyczną i redukcję emisji gazów cieplarnianych, energię odnawialną oraz inteligentne systemy i sieci energetyczne - poinformowała w poniedziałek wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12942516692606241623)




