Kołobrzeg rozpoczyna projekt cyfrowej inwentaryzacji drzew
Kołobrzeg, największe uzdrowisko w kraju, rusza z projektem cyfrowej inwentaryzacji drzew. Dokonamy tego jako pierwsi w Polsce – poinformowała podczas briefingu prasowego prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6694952462606240901)




