Ruszyły nabory na rozwój wod-kan na wsi
1 lipca rozpoczął się nabór wniosków do „Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych”. Wnioski o dofinansowanie można składać w siedzibach wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6160088472606241547)


