Prezydent Kędzierzyna-Koźla chce systemowego rozwiązania problemu nielegalnych składowisk odpadów
Bez systemowych rozwiązań problem nielegalnych składowisk odpadów nadal będzie problemem - uważa Sabina Nowosielska, prezydent Kędzierzyna-Koźla, gdzie kilka tygodni temu palił się skład kilkuset pojemników z chemikaliami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12080658302606240356)







