Dzień bez samochodu w Warszawie
Samorząd stołecznego miasta Warszawy przyłączył się do obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności. Stąd też zachęta adresowana do Warszawiaków by jutro (22 września br.), pozostawili swoje auta w garażach lub na parkingach. Stołeczny magistrat rekomenduje natomiast korzystanie z usług Warszawskiego Transportu Publicznego, w którym tego dnia nie trzeba będzie kasować biletów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9072577182606240637)



