Kopenhaga nagrodzi ekologicznych turystów. Sztuka z odpadów, darmowe posiłki i wycieczki
Turyści odwiedzający Kopenhagę, którzy będą zbierać śmieci lub podróżować transportem publicznym, mogą zostać nagrodzeni bezpłatnym posiłkiem lub wycieczką z przewodnikiem – podał stołeczny urząd ds. turystki Wonderful Copenhagen. Program wspierający proekologiczne postawy będzie trwał od 15 lipca do 11 sierpnia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2813213282606241630)




