KAS zatrzymała prawie 1,5 tys. ton nielegalnych odpadów z Ukrainy
Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała na kolejowym przejściu granicznym w Dorohusku niemal 1,5 tys. ton odpadów sprowadzanych z Ukrainy. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie potwierdził, że transport był nielegalny, a 35 wagonów towarowych zostało zawróconych do kraju nadania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15435885932606240903)










![KAS: Zatrzymano ciężarówkę z 26 tonami nielegalnych odpadów [FILM]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/11/1111-300x247.jpg)



