Katowicki KZGM montuje kolejne zbiorniki na deszczówkę
Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach od 2020 r. doposaża budynki mieszkalne w zbiorniki na deszczówkę. Tym razem KZGM przygotował do zamontowania 100 takich pojemników. Ponad połowa z nich znalazła już swoje miejsce. Te, które jeszcze nie zostały zainstalowane, trafią do tzw. lokalnych ogrodników.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21232016352606241630)


