Wolne Tory z nową koncepcją. Poznań ogranicza koszty inwestycji infrastrukturalnych
Władze Poznania zmieniły koncepcję budowy na obszarze tzw. Wolnych Torów szerokiej kładki łączącej dzielnice Łazarz i Wildę. Dla redukcji kosztów zamieniliśmy ją na węższą konstrukcję - powiedziała PAP zastępczyni prezydenta miasta Natalia Weremczuk. Na Wolnych Torach ma powstać nowe osiedle.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3783443032606241546)



