Starachowice. Bezpłatna komunikacja miejska „strzałem w dziesiątkę”
Od momentu wprowadzenia bezpłatnej komunikacji publicznej w Starachowicach mija już 375 dni. - W każdym kolejnym dniu mieszkańcy miasta i pasażerowie udowadniają, że odważna decyzja o wprowadzeniu tego udogodnienia okazała się „strzałem w dziesiątkę” – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Starachowice.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14647320712606241930)

