Minister gospodarki o polityce energetycznej Polski do 2050 r.
Minister Gospodarki Janusz Piechociński omówił podczas środowego spotkania z mediami główne cele Polityki energetycznej Polski do 2050 r. Zaprezentował także scenariusz rozwoju sektora energetycznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14469055132606240415)


