Miód promuje Katowice
Zebrany i przebadany znów będzie stanowił gadżet promujący Katowice. Za nami kolejny sezon, który katowickie pszczoły mogły spędzać na miejskich basenach oraz na dachu NOSPR-u. Pszczoły już są przygotowane do zbliżającej się wielkimi krokami zimy i śmiało można powiedzieć, że na odpoczynek zasłużyły po raz kolejny produkując dobrej jakości miód. W tym sezonie dzięki pracy katowickich pszczół udało się pozyskać ponad 120 kg miodu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11648669262606240503)





