Odpady z oczyszczalni na polach. Władze miasta zawiadamiają prokuraturę
Burmistrz Szczecinka złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie porzucenia na polach odpadów z oczyszczalni ścieków w Kołobrzegu. O sprawie poinformowano także wojewódzki inspektorat ochrony środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6320358152606241912)


