Koleje Śląskie w tym roku będą miały 11 nowych pociągów
Koleje Śląskie rozpoczęły w czwartek eksploatację kolejnych dwóch nowych pociągów produkcji Newagu typu Impuls 2. Ogółem w tym roku spółka ma otrzymać 11 takich nowych składów – przekazali na briefingu w Gliwicach przedstawiciele spółki i samorządu woj. śląskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20543917692606241553)





