Górno i Bieliny zbudują kanalizację. Umowy podpisane
Budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz rozbudowa i modernizacja istniejących oczyszczalni ścieków – marszałek województwa świętokrzyskiego w Górnie, Bielinach i Nowej Słupi podpisał umowy na realizację inwestycji związanych z gospodarką wodno-ściekową.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2987432222606241903)


