Zakopane bez wody. Duże problemy tysięcy turystów i mieszkańców
W Zakopanem, w związku z rozpoczęciem ferii zimowych w kilku województwach, odpoczywa już co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jak podaje Onet, miasto od ostatniej nocy (17-18 stycznia) jest praktycznie odcięte od wody. Nie da się wziąć prysznica, umyć zębów, czy spuścić wody w toalecie. Bez wody problematyczne jest również gotowanie, więc kłopoty mają również restauracje. Woda w sieci została zakręcona w związku z pracami budowlanymi w Kuźnicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16819556532606240316)



