MPWiK przedłuża czas na legalizację przyłączy – masz czas do końca sierpnia
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (MPWiK) przedłużyło czas na zgłoszenie bezumownego korzystania z usług dostawy wody i odprowadzania ścieków. Dzięki akcji pod hasłem „Abolicja”, osoby, które korzystają z tych usług bez podpisanej umowy, mają teraz czas do 31 sierpnia 2025 r., by zalegalizować swoje przyłącze bez żadnych konsekwencji finansowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=71773502606231654)






