Kolejne autobusy elektryczne wyjadą na ulice Ostrowca Świętokrzyskiego
Na bazie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowcu pojawiły się pierwsze autobusy elektryczne, których zakup został dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 85% wydatków kwalifikowanych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13837953192606241902)


