Nowe otwarcie kąpieliska "Fala" w Parku Śląskim po 11 latach przerwy
Po ponad dekadzie przerwy mieszkańcy Śląska znów będą mogli korzystać z popularnego kąpieliska "Fala" w Parku Śląskim. Oficjalne otwarcie zmodernizowanego kompleksu zaplanowano na sobotę, 14 czerwca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7712797892606232100)






![PPP w trosce o lepszą wodę. Oczyszczalnia w Konstancinie otwarta [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2015/09/oczyszczalnia-sciekow-saur-konstancja_1-300x200.jpg)