Ciepło z serwerów Politechniki Wrocławskiej trafi do sieci ciepłowniczej
Ciepło z serwerowni Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego będzie wykorzystywane we wrocławskiej sieci grzewczej. Politechnika Wrocławska i spółka Kogeneracja rozpoczęły w tej sprawie współpracę. Chodzi o zagospodarowanie ciepła, które jest efektem ubocznym działania serwerowni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19812412232606232145)
























