Posiadacze Karty Krakowskiej w niedzielę zaparkują w centrum za darmo
Od czwartku wejdą w życie nowe zasady strefy płatnego parkowania w Krakowie. Zgodnie z nimi osoby posiadające aktywny status Karty Krakowskiej będą w niedziele zwolnione z opłat za postój w podstrefie A. Wprowadzono też dodatkowe dni świąteczne bez opłat dla wszystkich parkujących.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6689229532606231928)












