Aż 63 mln zł na wody opadowe dla Gorzowa Wlkp.
Gorzów Wlkp. otrzymał dodatkowe pieniądze na zagospodarowanie wód opadowych. Trwa już m.in. budowa zbiornika retencyjnego w Parku Słowiańskim, a docelowo zostanie zmodernizowana sieć kanalizacji deszczowej w obszarze zlewni Warty. Wartość projektu to 63 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16895882242606260307)


