Pojemniki ze szkodliwymi substancjami w Puszczy Kozienickiej. Są wyniki badań
Niebezpieczne dla środowiska substancje chemiczne, m.in. aceton, odkryto w próbkach pobranych z pojemników, które ktoś porzucił w Puszczy Kozienickiej w gm. Pionki (Mazowieckie) – poinformował PAP w środę rzecznik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Artur Brandysiewicz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21253385482606250103)

