Akcja „rePETa” wesprze samorządy w segregacji odpadów
Edukacja i budowanie świadomości na temat segregacji i recyklingu, ze szczególnym uwzględnieniem plastikowych opakowań PET - to cel pilotażowej, ogólnopolskiej kampanii „rePETa”, zainicjowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Akcja ma też wesprzeć samorządy w skutecznej selektywnej zbiórce odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2467189042606231800)

