PKP Intercity w okresie świątecznym przewiozło ponad 2,3 mln pasażerów
Ponad 2,3 mln osób podróżowało pociągami PKP Intercity w okresie świątecznym, od 19 do 28 grudnia; to o 17% więcej niż w analogicznym okresie ub.r. – przekazała spółka w poniedziałek. Do 2 stycznia firma chce dołączyć do pociągów ponad 400 dodatkowych wagonów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21093771192606241621)




