Wszyscy poniesiemy te koszty - Relacja z 22. Forum Energii i Recyklingu
22. Forum Energii i Recyklingu to wydarzenie, które odbywa się w dniach 19 i 20 października, w ramach targów POLECO w Poznaniu. Tegoroczne Forum poświęcone jest m.in. odzyskowi energii i ciepła odpadowego oraz sposobom ich magazynowania, recyklingowi zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także nowemu systemowi rozszerzonej odpowiedzialności producenta w Polsce i systemowi kaucyjnemu/depozytowemu. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z wydarzenia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19262096442606241202)

