Ulewa sparaliżowała szpital w Giżycku. Ewakuacja oddziałów
Silne opady deszczu, które w piątek rano nawiedziły Giżycko w województwie warmińsko-mazurskim, spowodowały poważne problemy w miejscowym szpitalu. Placówka, która jest obecnie w trakcie rozbudowy, została częściowo zalana. Najbardziej ucierpiały najważniejsze oddziały: szpitalny oddział ratunkowy oraz oddział intensywnej opieki medycznej (OIOM).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21212584592606241553)










